Quicksilver Activ 555 Cabin med 100 hk Mercury-EFI 4 takt 2,1L - med flot udstyr
Quicksilver Activ 555 Cabin med 100 hk Mercury-EFI 4 takt 2,1L - med flot udstyr
Flot båd med masser af ekstraudstyr (er indregnet i prisen).
Soveplader for 2 + 2 personer
Båden er vist på billederne med ekstraudstyr som ikke er på denne båd bl.a skrogfarve.
Vægt er plus motor kg. 163
Serie nr. båd BE-QSVDE026B525
Leveringsomkostninger og klargøring kr. 6.495
Mål
| Længde | 5.84 m |
| Dybgang | 42 m |
| Bredde | 2.29 m |
Specifikationer
| Vægt | 865 kg |
| HK | 100 HK |
| CE kategori | C |
| Motortype | Påhængsmotor |
| Sovepladser | 2 |
| Årgang | 2025 |
| Max motor | 115 HK |
| Max personer | 6 |
| Skrogmateriale | Glasfiber |
Udstyr
Indbygget tank 110L, motor instrumenter, ankerrulle, synkefri, selvlænsende, lanterner, hydraulisk styring, badestige, stuverum, kopholder, RF søgelænder
Ekstraudstyr
Smart Edition udgave (kr. 30.432): Bimini kaleche med sider (fuld kaleche), passagerstol, bænksæde med hynde agter, kabinebord/dinette og soveindsats med hynder. Udvidede badeplatforme (kr. 5.413), Fusion Stereoanlæg med 4 højtalere (kr. 6.537), DAB Stereo med antenne (kr. 2.180), Solindsats hynder i cockpit 8kr. 5.993) - Ekstra udstyr er indregnet i bådens pris.
Bliv kontaktet hurtigt muligt
Ring på 75 58 58 11
Åbningstider: Åbningstider(salg) fra 1. april - 1. september 2026:
Mandag - torsdag: 9:00 - 17:00
Fredag: 09:00 - 15:00
Lørdag: 10 - 13:00
Søn- og helligdage lukket med mindre andet er annonceret.
eller
Quicksilver Activ 555 Cabin med 100 hk Mercury-EFI 4 takt 2,1L - med flot udstyr
KAMPAGNEPRIS
OVERLIK
| Længde | 5.84 m |
| Bredde | 2.29 m |
| Vægt | 865 kg |
| Max motor | 115 HK |
Varenr: Q555PÅV