Quicsilver Activ 455 Cabin med F60 Mercury-EFI og 1300 kg Brenderup bådtrailer
Produktet kan være være vist med ekstraudstyr og i forskellige modelvarianter.
Quicsilver Activ 455 Cabin med F60 Mercury-EFI og 1300 kg Brenderup bådtrailer
Flot og velholdt Quicksilver 455 Cabin med 60 hk Mercury-EFI 4 takt motor og 1000 kg Brenderup bådtrailer med el-spil og batteri.
Inklusiv masser af godt udstyr.
Serie nr. båd BE-QSVDB036K516 - årgang 13.03.2016
Serie nr. motor 1C365501 - 13.03.2016
Stel nr. trailer YU100A053FP512683 - reg. nr. BL6343 - 10.03.2016 - uden syn og klargøring.
Mål
| Længde | 4.44 m |
| Dybdegang | 0,35 m |
| Bredde | 2.12 m |
Specifikationer
| Mærke | Quicksilver |
| Vægt | 538 + 112 motor kg |
| Max. personer | 4 |
| Byggeår | 2016 |
| Skrogmateriale | Glasfiber |
| Max. motor | 60 |
| Instrumenter | GARMIN ECHOmap 72dv GPS ekkolod/fishfinder, musikanlæg og motorinstrumenter |
| Hk | 60 |
| Brændstoftype | Benzin |
| Motor årgang | 2016 |
| Trailer | inkl. trailer - årgang 2016 Brenderup 161000B Premium med el-spil og batteri - sælges uden syn og klargøring |
| Trailerproducent | Brenderup |
| Anvisningsbåd | Ja |
| Solgt | Nej |
| Type | Kabinebåd |
| CE kategori | C |
| Søsat år | 2016 |
| Værft Land | EU |
| Medfølgende udstyr | Udvidede badeplatforme, Garmin 7" GPS ekkolod/fishfinder, musikanlæg, soveindsats til kabinen, SmartTaps, bord i cockpit (aftagelig), flag med flagspil og holder, ekstra pilot sæde, bænkeindsats agter med hyndesæt, lanterner, synkefri, selvlænende, RF ankerrulle, camper kaleche med sider ,bundmalet og klar til en ny sæson. |
| Antal køjepladser | 2 |
| Motorfabrikat | Mercury |
| Antal cylindre | 4 |
| Brændstofsystem | EFI |
| Kørte antal timer | Under 200 sejltimer. |
| Trailer type | Transporttrailer |
| Bådens tilstand | Flot og velholdt. |
| Lokation | Hos Bøge´s både |
Ring på 75 58 58 11
Åbningstider: 1. oktober - 31. marts:
mandag - torsdag: 9:00 - 16:00
fredag: 09:00 - 15:00
Lørdag - søndag: Lukket (Fremvisning efter aftale 75585811 eller mail info@boges.dk)
eller
Quicsilver Activ 455 Cabin med F60 Mercury-EFI og 1300 kg Brenderup bådtrailer
114.990 DKK
Vejledende udsalgspris
Udvalgte data
| Mærke | Quicksilver |
| Længde | 4.44 m |
| Bredde | 2.12 m |
| Søsat år | 2016 |
| Motorfabrikat | Mercury |
| Motor årgang | 2016 |
Varenr: qws455