Quicksilver Activ 595 Cruiser med F115 Mercury-EFI 4 takt XL CT - INKL.1800 kg Brenderup 221800SR Premium bådtrailer.
Produktet kan være være vist med ekstraudstyr og i forskellige modelvarianter.
Quicksilver Activ 595 Cruiser med F115 Mercury-EFI 4 takt XL CT - INKL.1800 kg Brenderup 221800SR Premium bådtrailer.
Quicksilver Actv 595 Cruiser i nyeste udgave med alt i udstyr.
1. ejers båd flot og velholdt båd.
Serie nr. båd BE-QSVCB015K819 - 05.03.2020
Serie nr. motor 2B669045 - 05.03.2020
Stel nr. trailer YU100A054LP655783 - Reg. nr. DH3478 - årgang 29.02.2020 leveres usynet.
Leveres serviceret og klargjort til sejlads.
+ leveringsomkostninger og klargøring kr. 3.500,-
Mål
| Længde | 5.73 m |
| Dybdegang | 0,40 m |
| Bredde | 2.29 m |
Specifikationer
| Mærke | Quicksilver |
| Vægt | 890 + motor 165 kg |
| Max. personer | 5 |
| Byggeår | 2019 |
| Topfart med 2 personer | 32 |
| Max. motor | 150 |
| Instrumenter | Garmin 62cv GPS ekkolod/fishfinder, SmartCraft motorinstrumenter, musikanlæg m.v. |
| Hk | 115 |
| Brændstoftype | Benzin |
| Motor årgang | 05.03.2020 |
| Trailer | Inkl. årgang 1800 kg Brenderup med super ruller og elektrisk spil - lev usynet. |
| Trailerproducent | Brenderup |
| Anvisningsbåd | Ja |
| Solgt | Nej |
| Type | Daycruiser |
| CE kategori | C |
| Søsat år | 2020 |
| Skrogmateriale | Glasfiber |
| Medfølgende udstyr | Flexiteek dørk, bruser med ferskvandstank, Garmin 62cv GPS ekkolod/fishfinder, SmartCraft motor instrumenter, bimini kaleche med sider (camper kaleche), original havnekaleche, landstrøm med to batterier og splitter, hydraulisk styring, indfarvede skrogsider, sort vindspejl med hærdet glas, solhynde indsats til fordækket, lanterner, køleskab 12V, musikanlæg med Bluetooth, ægte teak bord, RF vandskitårn, badestige, professionel bundmalet, dobbelt forsikringsgodkendte motorlåse m.v. |
| Antal køjepladser | 2 |
| Motorfabrikat | Mercury |
| Antal cylindre | 4 |
| Brændstofsystem | EFI |
| Kørte antal timer | Få - under 100 |
| Trailer type | Transporttrailer |
| Bådens tilstand | 1. ejers flot og velholdt. |
| Lokation | Hos Bøge´s både |
Bliv kontaktet hurtigt muligt
Ring på 75 58 58 11
Åbningstider: Åbningstider(salg) fra 1. april - 1. september 2026:
Mandag - torsdag: 9:00 - 17:00
Fredag: 09:00 - 15:00
Lørdag: 10 - 13:00
Søn- og helligdage lukket med mindre det er annonceret.
eller
Quicksilver Activ 595 Cruiser med F115 Mercury-EFI 4 takt XL CT - INKL.1800 kg Brenderup 221800SR Premium bådtrailer.
249.990 DKK
Vejledende udsalgspris
OVERLIK
| Mærke | Quicksilver |
| Længde | 5.73 m |
| Bredde | 2.29 m |
| Søsat år | 2020 |
| Motorfabrikat | Mercury |
| Motor årgang | 05.03.2020 |
Varenr: qs595crui