Quicksilver Activ 505 Cabin med F80 Mercury-EFI 4 takt - inkl. 1300 kg Brenderup bådtrailer
Produktet kan være være vist med ekstraudstyr og i forskellige modelvarianter.
Quicksilver Activ 505 Cabin med F80 Mercury-EFI 4 takt - inkl. 1300 kg Brenderup bådtrailer
Populær Quicsilver Activ 505 kabinebåd med godt udstyr og kraftfuld motor.
Brenderup 201300B 1300 kg inkl. el spil årgang 2022
Sejlet ca. 100 timer.
Skrog nr. BE-QSVDC064C222 - 25.08.2023
Serie nr. 3B249874 - 25.08.2023
Stel nr. trailer YU100A058NP734621- 11.03.2022
+ leveringsomkostninger og klargøring kr. 3.500,-
Mål
| Længde | 5.41 m |
| Dybdegang | 0,35 m |
| Bredde | 2.12 m |
Specifikationer
| Mærke | Quicksilver |
| Vægt | 613+163 motor kg |
| Max. personer | 5 |
| Byggeår | 2022 |
| Skrogmateriale | Glasfiber |
| Max. motor | 100 |
| Instrumenter | Komplet motor instrumenter. |
| Hk | 80 |
| Brændstoftype | Benzin |
| Motor årgang | 22.08.2023 |
| Trailer | Brenderup 201300B Premium 1300 kg inkl. el spil årgang 11.03.2022 |
| Trailerproducent | Brenderup |
| Anvisningsbåd | Ja |
| Solgt | Nej |
| Type | Kabinebåd |
| CE kategori | C |
| Søsat år | 25.08.2023 |
| Værft Land | EU |
| Medfølgende udstyr | Bimini kaleche med sider (camper kaleche), passagersæde, bænksæde med hynder i cockpit, bord, motor instrumenter, udvidede badeplatforme, lanterner, synkefri, selvlænende, hynder ude og inde, badestige m.v. |
| Antal køjepladser | 2+2 |
| Motorfabrikat | Mercury |
| Antal cylindre | 4 |
| Brændstofsystem | Indsprøjtning |
| Kørte antal timer | 100 |
| Trailer type | Transporttrailer |
| Bådens tilstand | 1. ejers pæn og velholdt. |
| Lokation | Hos Bøge´s både |
Bliv kontaktet hurtigt muligt
Ring på 75 58 58 11
Åbningstider: Åbningstider(salg) fra 1. april - 1. september 2026:
Mandag - torsdag: 9:00 - 17:00
Fredag: 09:00 - 15:00
Lørdag: 10 - 13:00
Søn- og helligdage lukket med mindre andet er annonceret.
eller
Quicksilver Activ 505 Cabin med F80 Mercury-EFI 4 takt - inkl. 1300 kg Brenderup bådtrailer
KAMPAGNEPRIS
174.900 DKK
Vejledende udsalgspris
OVERLIK
| Mærke | Quicksilver |
| Længde | 5.41 m |
| Bredde | 2.12 m |
| Søsat år | 25.08.2023 |
| Motorfabrikat | Mercury |
| Motor årgang | 22.08.2023 |
Varenr: qs505sv13