Quicksilver 365 Sport HD (Alu) PVC
Produktet kan være være vist med ekstraudstyr og i forskellige modelvarianter.
Quicksilver 365 Sport HD (Alu) PVC
BE-BMEHA030G222
Den perfekte makker til vandsport, hygge, transport, fisketure og dykning.
Udarbejdet i robust PVC med kraftig gummimarkering på siden. Justerbar bænk, aluminiums dørk og stor, justerbar strop til fastgørelse af brændstoftank.
Fortøjringsringe og flere bærehåndtag.
Farve: grå
Dørk: Alu plader
Mål
| Bredde | 1.7 m |
| Dybgang | 0,20 cm |
| Længde | 3.65 m |
Specifikationer
| Dørk | ALU |
| Type | PVC GUMMIBÅD MED ALUDØRK I KRAFTIG KVALITET |
| Luftkamre | 3 + KØL |
| Sammenpakkede mål | 135 X 74 X 40 |
| CE kategori | C |
| Bådens lokation | Hos Bøge´s Både |
| Max motor | 25 HK |
| Vægt | 79 kg |
| Max personer | 6 |
| Motorben, længde | KORT |
| Motortype | Påhængsmotor |
Udstyr
Årer, pumpe, siddetofte, bæretaske og lappesæt(uden lim).
Bliv kontaktet hurtigt muligt
Ring på 75 58 58 11
Åbningstider: Åbningstider(salg) fra 1. april - 1. september 2026:
Mandag - torsdag: 9:00 - 17:00
Fredag: 09:00 - 15:00
Lørdag: 10 - 13:00
Søn- og helligdage lukket med mindre det er annonceret.
eller
Quicksilver 365 Sport HD (Alu) PVC
KAMPAGNEPRIS
16.990 DKK
Vejledende udsalgspris
OVERLIK
| Bredde | 1.7 m |
| Længde | 3.65 m |
| Max motor | 25 HK |
Varenr: 19711