Quicksilver 365 Sport HD (Alu Floor) Rød
Produktet kan være være vist med ekstraudstyr og i forskellige modelvarianter.
Quicksilver 365 Sport HD (Alu Floor) Rød
Den perfekte makker til fisketure og dykning.
Udarbejdet i robust PVC med kraftig gummimarkering på siden. Justerbar bænk, aluminiums dørk og stor, justerbar strop til fastgørelse af brændstoftank.
Fortøjringsringe og flere bærehåndtag. Leveres med bæretaske, håndpumpe og lappegrej (uden lim)
Mål
| Bredde | 1.7 m |
| Ponton diameter | 44 cm |
| Længde | 3.65 m |
Specifikationer
| Dørk | Alu plader |
| Max motor | 25 HK |
| Type | Sport |
| Luftkamre | 3 + køl |
| Lasteevne | 725 kg |
| Motorben, længde | Kort |
| Motortype | Påhængsmotor |
| Køl | ja |
| Serie | Sport |
| Vægt | 79 kg |
| Max personer | 6 |
| Skrogmateriale | PVC |
| CE kategori | C |
Materiale
Herunder finder du prislister og/eller brochurer, for produktets kategori.
Brochure(r)
Priser
Bliv kontaktet hurtigt muligt
Ring på 75 58 58 11
Åbningstider: Åbningstider(salg) fra 1. april - 1. september 2026:
Mandag - torsdag: 9:00 - 17:00
Fredag: 09:00 - 15:00
Lørdag: 10 - 13:00
Søn- og helligdage lukket med mindre det er annonceret.
eller
Quicksilver 365 Sport HD (Alu Floor) Rød
19.275 DKK
Vejledende udsalgspris
OVERLIK
| Bredde | 1.7 m |
| Længde | 3.65 m |
| Max motor | 25 HK |
Varenr: AA380128N
Materiale
Herunder finder du prislister og/eller brochurer, for produktets kategori.