Bayliner VR4 Bowrider med 115hk Mercury 2,1L XL CT - Inkl. ekstra udstyr.
Bayliner VR4 Bowrider med 115hk Mercury 2,1L XL CT - Inkl. ekstra udstyr.
Bayliner VR4 Bowrider med 115hk Mercury 2,1L XL med lækkert udstyr (medregnet i prisen).
Leveres i vores foretrukne Bayliner farver - sort skrog og med sølv/grå stafferinger.
og med flot og praktisk mat grey dørk i cockpit og på badeplatform.
Billederne er model fotos og kan være vist i andre farver/ekstra udstyr.
75585811 - info@boges.dk
Model fotos.
Mål
| Længde | 5.7 m |
| Dybgang | 40 cm |
| Bredde | 2.28 m |
Specifikationer
| Type | Bowrider |
| Årgang | 2026 |
| Max motor | 150 HK |
| Max personer | 7 |
| Skrogmateriale | Glasfiber |
| Vægt | 1280 kg |
| HK | 115 HK |
| CE kategori | C |
| Motortype | Påhængsmotor |
Udstyr
Lanterner, hydraulisk styring, hynder, selvlænsende, synkefri, stuverum, motor instrumenter, vindspejl, badestige, ankerrulle, 125L indbygget tank m.v.
Ekstraudstyr
Kaleche pakke: Bimini kaleche, havne kaleche for og bag, favorit pakke uden tæpper, digital dybdemåler, Rustfri vandski stang, SeaDeck dørk beklædning i cockpit og på badeplatform i mat grå farve, Musikanlæg med 4 stk. højtalere, Agter-bruser med ferskvandstank. CT gearkasse for bedre acceleration og topfart.
Materiale
Ring på 75 58 58 11
Åbningstider: Åbningstider(salg) fra 1. april - 1. september 2026:
Mandag - torsdag: 9:00 - 17:00
Fredag: 09:00 - 15:00
Lørdag: 10 - 13:00
Søn- og helligdage lukket med mindre det er annonceret.
eller
Bayliner VR4 Bowrider med 115hk Mercury 2,1L XL CT - Inkl. ekstra udstyr.
Udvalgte data
| Længde | 5.7 m |
| Bredde | 2.28 m |
| Vægt | 1280 kg |
| Max motor | 150 HK |
Varenr: BAVR4